Jak sprawdzić, czy partner nas zdradza?

Chyba każdy życzy sobie, aby jego związek był szczęśliwy i trwały. Życiowe doświadczenie uczy jednak, że nie zawsze tak jest. Co zatem zrobić, gdy podejrzewa się małżonka o niewierność? Można, oczywiście, snuć domysły, zadręczać się i zastanawiać, czy dobrze odczytuje się niepokojące sygnały. Można jednak również zrezygnować z szargania własnych nerwów i poszukać specjalistycznego wsparcia. Jest go w stanie udzielić detektyw od zdrad, warto więc dowiedzieć się, czego można od niego oczekiwać.

Problem zdrady

Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. To właśnie zdrada jest najczęstszą przyczyną rozpadu małżeństw. Co ważne, nie mamy wcale do czynienia z typowo polskim problemem. Niewierny małżonek to przekleństwo w każdej części świata. Udowodnienie zdrady nie jest jednak proste. Nie wystarczy podejrzenie i złe przeczucia. Można, oczywiście, samodzielnie zbierać dowody przygotowując się do sprawy rozwodowej. Jest to jednak czasochłonne, żmudne zadanie, które wymaga sporego zaangażowania. Znacznie lepszą opcją jest więc znalezienie dobrej agencji detektywistycznej i powierzenie tego niełatwego zadania ekspertowi.

Co robi detektyw od zdrad?

Detektyw zawodowo zajmujący się poszukiwaniem dowodów na małżeńską niewierność przeważnie nie ogranicza się jedynie do obserwacji partnera. Jego doświadczenie pozwala na szybkie ustalenie, czy rzeczywiście prowadzi podwójne życie, gdy zaś zdrada ma miejsce detektyw jest w stanie udokumentować ja w taki sposób, aby dostarczyć materiałów przydatnych podczas rozprawy sądowej. To właśnie on zbiera informacje na temat kochanki lub kochanka, prowadzi też poszukiwania świadków, których zeznania będą kluczowe w sądzie.

Już po działaniach typowo obserwacyjnych detektyw koncentruje się na kompletowaniu i porządkowaniu materiałów dowodowych. Klientowi przekazywane są jedynie konkretne informacje, a nie podejrzenia detektywa, dzięki czemu osoba korzystająca z usług agencji ma jasno zdefiniowaną sytuację, w jakiej się znajduje. Co ważne, osoba korzystająca z usług detektywa nie musi martwić się o tym, że jej podejrzenia, co do partnera, natychmiast wyjdą na jaw. Praca agencji opiera się na zasadzie dyskrecji, nikt nie musi wiedzieć więc, że niewierny małżonek jest poddawany obserwacji.

Praca detektywa nie zawsze potwierdza obawy zleceniodawcy. Nie zawsze tez udokumentowana zdrada prowadzi do rozpadu małżeństwa. Skorzystanie z usług agencji zawsze jest jednak krokiem w dobrą stronę pozwalającym na zastanowienie się nad tym, dokąd zmierza związek. Niejednokrotnie prowadzi zresztą nie do jego rozpadu, ale do wspólnych wysiłków partnerów ukierunkowanych na ocalenie relacji.

About Leon

Z odwiecznego zamiłowania do kryminalnych zagadek postanowiłem otworzyć Agencję Detektywistyczną Focus w Poznaniu. Spełniam się jako detektyw i pomagam moim klientom.